Product Image
Product Image

Fiber patch cable DeTech, SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex, 3.0m, Yellow - 18324

Brand: DeTech
SKU: BG-18324
   Διαθέσιμο σε 7 με 10 μέρες
3,03 €
Προσθήκη στα "Αγαπημένα"

visamastermaestroamerican expressapple paygoogle pay
Περιγραφή

Optical fiber patch cable

Connectors - SC/UPC - SC/UPC

Core type - Single Mode 9/125um G652D

Jacket - LSZH

Length - 3.0m

Color - Yellow